Värskenda oma mängutunnet V-Torque’ga!

Kõigel, mis pinges, on omadus väsida. Sama on ka keeltega, mis on teatud pingega reketisse keelestatud. Väsimine toimub vähehaaval ja märkamatult, kuni ühel hetkel ei saa enam aru, miks pall “ei lenda” ja tuleb kurja vaeva näha, et pallile vähegi kiirust anda. Keelte nauditavalt kasutamise aeg on tavaliselt 3-6 kuud, siis peaks keeled vahetama, kui pole varem purunenud.

On aga üks keel, mis ei väsi sellisel moel nagu kõik ülejäänud –
see on VÖLKL V-Torque!

See on elastne monoliit-keel ja nii uskumatult kui see ka ei kõla, siis see keel muutub kasutades järjest paremaks, enam elastseks ja annab aina kenasti energiat lööki. See “ei sure” reketisse ära, vaid säilitab suurepärased mänguomadused kuni lõpuni isegi kui kasutate keelt rohkem kui aasta. Seetõttu sobib see hästi mängijatele, kes mängivad 1-2 korda nädalas ega suuda keeli ise puruks lüüa ja siis pole suure vastupidavusega keele (mis reeglina ka tuimem) kasutamine põhjendatud. Esimesel treeningul on V-Torque pisut jäik ja võib puutel “kõlksuda”, aga kui juba tunnikese sisse mängite, läheb väga mõnusaks.

Saadaval läbimõõtudes: 1.18mm, 1.23mm ja 1.28mm. Peenem annab parema mängutunde, jämedab lisab vastupidavust ja kontrolli.

Hind koos keelestamisega € 25.00

Tule ja proovi keeli, mis suurendavad märkimisväärselt Su palli lennukiirust ilma, et peaksite midagi tehniliselt muutma või lihtsalt liigselt “rapsima”. Säilitatage oma rahulik mängurütm ja meeldiv puutetunnetus on tagatud.