Pallikahurid

MIKS ON HEA OMADA PALLIKAHURIT?

1.”Alati valmis” mängupartner, samas väga hea mängupartner.

2. Saadab palle ette suurema või siis väiksema sagedusega, täpselt nii nagu ise määrate (intervall, trajektoor, pöörded). Suur väljutustäpsus tagab mängijale võimaluse lihvida segamatult just mõnda üksikut löögielementi palju kordi järjest.

3. Treeningu kõrgem intensiivsus, järelikult kasutate efektiivsemalt kallist saaliaega. Kahur suudab treenida ka mitut inimest korraga.

4. Suurepärane abimees treenerile, kes tavaliselt peab ise pallimasinat mängima ja õpetamine toimub n.ö. distantsilt, kaugel teisel pool võrku, kus suur osa sõnumist saali taustamüras kaduma läheb.

5. Portatiivset kahurit saab kergesti soovitud paika kaasa võtta. Abirattad ja sang lubavad kerge vaevaga kahurit tõstmata liikuda tasasel pinnal treeningupaigani. Akutoitega masin on juhtmevaba, distantsjuhtimine lubab juhtida masinat ka väljaku teiselt poolelt.

Pakun tuntud tootjate Lobster, Siboasi ja Tutor pallikahureid. Igal brändil on omad eelised ja miinused. Seetõttu soovitangi huvilistel näidismasinatega tutvuma tulla saamaks teada, kuidas kahurid töötavad, näha erinevaid töörežiime ja selle alusel välja valida enda jaoks sobivaim variant. Kahuritel on palju erinevaid funktsioone ja töörežiime, sellest tulenevalt ka lai hinnaskaala.

Masinatega saab tutvuda minu juures Idakeskuse Tennisehallis (Punane 16, Tallinn).

Küsi julgesti lisainfot tel 5015249.

Vastan meeleldi kõigile teemaga seotud küsimustele!

Näitan kõiki 6 tulemust